Створення музичних файлів в Інтернеті

Інколи виникає необхідність в створенні музичного супроводу або музичних ефектів, наприклад, для власної гри, для свого блогу, презентації, програми та інших варіантів. І якщо вам не потрібно чогось грандіозного, а всього лише якнайпростіше створити музику, тоді ви мусите шукати програмне забезпечення для такої роботи. Я познайомлю вас з методом, який не потребує пошуку і встановлення ПЗ, а користування ним дуже просте і зрозуміле.

Я уже розказував про Хмарні технології, так от саме на такій основі функціонує Aviary Music Creator.

 

Отже, відкриваємо дану сторінку, де завантажиться сама програма. На жаль, для створювача музики стандартно доступні тільки рок-звуки.

Зліва ви побачите список звуків, які використовуються для створення; їх можна змінювати кнопкою Change Sounds, яка дозволяє вибрати звуки із стандартної бібліотеки.

Загалом є дванадцять доріжок(я не знайшов як додати більше, може хтось зможе — дасте знати). Всю робочу область становить часова шкала, яку дуже легко заповнювати — просто клікаємо в певному місці і область позначається синьою крапкою, хочемо забрати звідти звук — ще раз клікаємо.

Кожен рядок відповідно відповідає за окремий звук(біт), тому вставляємо звуки в певній послідовності і отримуємо звуковий ефект/музику. Для прикладу:

Існує повне скидання композиції кнопкою Clear All Beats або хаотичне розміщення бітів звуку Randomize All Beats.

Крім цього рядок окремий звуків можна корегувати по силі звучання загалом, так і окремо, для кожного біта.

Є можливість лічильником по центрі уверху встановлювати кількість бітів композиції. Зберегти ваше творіння можна, якщо створити акаунт в Aviary, що дуже легко і швидко.

Загалом інтерфейс дуже зрозумілий і інтуїтивний, нічого лишнього. Ось це є прикладом хмарних технологій — працюй через інтернет, створюй через інтернет=)
Цей сервіс не єдиний в Aviary, це узагалі досить відомий сайт, він має ще он-лайнові редактори картинок, редактор ефектів, аудіо редактор і інші.

Очікую на вашу думку, щодо цих сервісів.