Що таке CMS?

В сучасному інтернеті, який змінюється блискавичними темпами з’являються все нові і нові технології. До однієї з таких систем належить і CMS(читається, як «цмс») і розшифровується — Content Management System(Система управління контентом).  Ці системи стали необхідними для швидкого і зручного створення та управління сайтами.

Отже, CMS — це програмне забезпечення призначене для конструювання і керування веб-сайтами.

 

Система управління контентом дозволяє створювати динамічні сайти, оновлення яких можна робити навіть без спеціальних знань html/css. Системи мають зрозумілий інтерфейс, який легко освоїти, а щоб додавати матеріали, новини на сайт достатньо вміти користуватись текстовим редактором. Такі CMS стали улюбленими серед як новачків так і професіоналів, оскільки вимагали мінімум часу і зусиль для створення свого власного сайту.

Системи поділяють на різні категорії, призначені для різних потреб. Існують платні і безсплатні CMS.

На даний момент широко використовуються безплатні системи з відкритим кодом, до них можна віднести:

Joomla, WordPress, Drupal і інші.

Для створення сайту необхідно встановити систему на хостинг або локальний сервер, обрати шаблон сайту(дизайн сайту) і налаштувати CMS під власні потреби.

Я гадаю CMS це найшвидший варіант для створення власного потужного сайту з мінімум затраченими зусиллями. Особливих знань не потрібно, треба тільки розібратись в інтерфейсі системі.

Підібрати вигляд вашого майбутнього сайту теж легко зважаючи на те, що в інтернеті безліч безкоштовних шаблонів для CMS.

Успіхів вам в створенні власних сайтів!