Посилання і закладки на HTML сторінках
Сьогодні вирішив виділити час на написання невеликої статті, але тим не менш необхідної – HTML посилання і закладки. Не відносив її до уроків по HTML5, оскільки це стосується самих-самих основ Html загалом. Новачкам раджу(необхідно) прочитати цю статтю, тим хто вже займається версткою не перший день ліпше пропустити її.
Урок3. Семантична верстка HTML5
Продовжуємо навчання по HTML5 і сьогодні я розповім про семантичну верстку документів Html, розкажу про нові семантичні теги і про їх використання.
Для початку, що таке семантика? Якнайпростіше - це певний сенс, логіка, змістовні назви чогось. Щоб краще зрозуміти наведу приклад.
Урок2. Підтримка тегів HTML5 в браузерах
Невеличка стаття, як продовження попереднього уроку, для того, щоб ми знали, які теги HTML5 підтримують браузери і відповідно ми могли б їх застосовувати. Зразу відмічу, що всі популярні браузери в тій чи іншій мірі підтримують теги HTML5, от тільки в більшій мірі, а інші - меншій.
Урок1. Переваги HTML5
Думаю багато вже чули про HTML5? Якщо ні, то HTML5 стане для вас приємним сюрпризом.
Я думаю ця технологія заслуговує детального розгляду, тому їй буде присвячено кілька уроків на сайті. Я буду враховувати, що ви знайомі чи працювали з HTML попередніх версій або хоча б розумієте саму суть технології, якщо ж ні можете прочитати "А шо таке HTML?" або відповідну статтю в Вікіпедії.
Будемо знайомитись з перевагами і новинками HTML5.
Програмування web-сторінок з використанням фреймів, навігаційних панелей та таблиць стилів(CSS).
Ще один невеличкий документ-методичка як продовження попереднього. Викладено основи роботи з фреймами в html, основи CSS, а також робота з картами зображень(карта графічних посилань).